ul. Wspólna 2, 66-530 Drezdenko
693 488 142

Grupowy

TRENING GRUPOWY

Ci,  którzy nie chcą ćwiczyć pod okiem osobistego trenera, mogą skorzystać z oferty zajęć grupowych. Korzyścią treningu grupowego jest to, że nie będziesz cały czas ćwiczyć na tej samej maszynie ani też nie będziesz trenować w tej samej pozycji. Zróżnicowanie realizowanych ćwiczeń i pozycji podczas zajęć wspomaga rozciąganie i wzmacnianie dużej ilości mięśni, co w rezultacie prowadzi do poprawy kondycji.

Najważniejsze jest postawienie sobie pytania, czy to właśnie dla mnie jest trening grupowy? Masz oznaki osłabienia mięśniowego? Czy zacząłeś ćwiczyć, lecz twój zapał się zmniejszył lub co gorsza, kompletnie zatrzymały? Jesteś towarzyski i nudzą Cię monotonne samotne treningi? Nawet dla tych, którzy niekoniecznie dążą do tego, żeby wyglądać jak kulturyści, lecz chcą być w dobrej formie z powodu 8 godzinnej, nieruchomej pracy biurowej, trening grupowy może okazać się niezwykle pomocny.

Możemy pochwalić się odpowiednim doświadczeniem oraz dyplomami, co jest niezmiernie ważne w przypadku treningu grupowego.

Nasi instruktorzy uważnie obserwują wszystkich ćwiczących i upewniają się, że ich trening jest bezpieczny i skuteczny. Możemy pochwalić się odpowiednim doświadczeniem oraz dyplomami, co jest niezmiernie ważne w przypadku treningu grupowego. Samo uczestnictwo w tego typu ćwiczeniach, pod opieką doświadczonego instruktora, pomoże uświadomić sobie jak ciało powinno ruszać się w odpowiedni sposób. Prowadząc mało mobilny tryb życia, możemy nabawić się kontuzji nawet przez mało istotne podnoszenie przedmiotów lub zginanie się. Poza tym, treningi w towarzystwie to świetna zabawa i niezwykle pożytecznie spędzony czas, nie czekaj! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy

  poniedziałek wtorek środa czwartek piatek
17.00-18.00
18.00-19.00   pilates
19.00-20.00 ABT + Step   Body pump+ Step Fat Burning

(spalanie)

20.00 -21.00 cross trening   cross trening    

BS+Fitball –  to zajęcia , których celem jest rzeźbienie ciała, zwiekszenie siły i elastyczności wsystkich grup mięśniowych z wykorzystaniem dużych pilek gimnastycznych i małych Easyball

ABT+ Step – to seria energetycznych ćwiczeń z użyciem stepu dzięki, którym wyszczuplimy najbardziej problematyczne części kobiecego ciała. Dzięki tym ćwiczeniom będziesz mieć plaski brzuch, jędrne pośladki i sczupłe uda.

Body pump+ Step – to trening fitness modelujacy cale ciało, który polega na wchodzeniu na specjalną plaformę z jednoczestym wykożystaniem sztang. Dzięki tym zajęciom redukujemy tkankę tłuszczową oraz wzmacniamy górne i dolne partie mięśniowe.

Fat Burning-  (spalanie tłuszczu) to zestaw intensywnych ćwiczeń nastawionych na szyybkie spalanie tkanki tłuszczowej.

Pilates– to spokojne zajecia wzmacniające przde wszystkim mięśnie głębokie brzucha oraz całego tułowia. Zalecane dla osob, ktore mają kłopoty z plecami lub chcą wzmocnić mięśnie  tułowia. Pilates jest także bardzo dobry dla osob, które wracają do formy bo kontuzji bądź okresie bezczynności. Pilates  także redukuje stres i wzmacnia wewnętrzna równowagę organizmu.

Cross trening- To intensywne ćwiczenia pomagające spalać tkankę tuszczową, a także wzmocnić mięśnie całego ciała. Podczas ćwiczeń wykożystuje się szeroką gamę sprzętu: sztangi,piłki lekarskie, drążki, liny, materace, skakanki, stepy itp. Podczas ćwiczeń biegamy, skaczemy i robimy pompki, a wszystko po to by zbudować szczupłą wysportowana sylwetkę a przede wszystkim być silnym i sprawnym w każdej dyscyplinie sportu jaką zechcemy uprawać.

Ketlebell – to intensywne ćwieczenia z wykożystaniem odważników kulowych. ta od lat stosowana metoda doskonale wplywa na siłę i rzeźbę całego ciała. Ćwiczenia z odważnikami doskonale kształtują brzuch, uda i pośladki i  ramiona.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie cenowej
Pomożemy Ci w realizacji Twojego celu!
Joanna: 693 488 142
Mariusz: 697 650 575
INFO@FITNESSSPORTDREZDENKO.PL