ul. Wspólna 2, 66-530 Drezdenko
693 488 142

O nas

Aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem utrzymania dobrej kondycji i zdrowia. Pozytywnie wpływa na całe nasze ciało- wytrzymałość mięśnia sercowego, wydolność organizmu, kondycję fizyczną oraz elastyczność. Ma również zbawienny wpływ na nasz stan umysłu, ponieważ relaksuje, odstresowuje, ćwiczy pamięć i poprawia nastrój.

Na bazie piętnastoletnich doświadczeń staramy się tworzyć klub fitness, w którym każdy będzie się czuć wyjątkowo.

Najważniejszym elementem jest systematyczność i tego należy się trzymać. Z naszej strony możemy zaoferować najwyższą jakość i staranność świadczonych usług.

Na bazie piętnastoletnich doświadczeń staramy się tworzyć klub fitness, w którym każdy będzie się czuć wyjątkowo. Miejsce, przyjazne klientom, sprzyjające rozwojowi, które zachęci cię do zmiany stylu życia. Zajęcia fitness to doskonała okazja, aby nawiązać nowe znajomości lub interakcje z innymi uczestnikami dlatego, jeśli czujesz się swobodnie w grupie, jak i również lubisz być w centrum uwagi, to te zajęcia są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Nie czekaj- weź swoje zdrowie w swoje ręce!

Firma nasza wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami naszych trenerów personalnych. W skład zespołu wchodzą:
Joanna Odwrot – absolwentka AWF w Gorzowie Wlkp. oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z wykształcenia dietetyk , specjalizuje się w instruktażu fitness, Power Pump oraz Zumby, jest również masażystką oraz posiada liczne szkolenia dietetyczne i fitness.
Mariusz Odwrot – absolwent AWF Poznań Instytut Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp., z wykształcenia trener personalny, specjalizujący się w instruktażu kulturystyki, cross treningu, Power Pump, Plates oraz treningu medycznego, jest także masażystą, oraz przeszedł liczne szkolenia z fitness oraz fizjoterapii.

DLACZEGO MY?
1

Doświadczenie – działamy od ponad 15 lat, jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku.

2

Profesjonalizm – jesteśmy zespołem pasjonatów, stale podnosimy swoje kwalifikacje.

3

Bogata oferta – każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od potrzeb i możliwości.

4

Zaangażowanie –  podczas trwania diety sprawdzamy, czy przynosi ona planowane efekty.

UMIEJĘTNOŚCI

Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług można skategoryzować na 4 główne dziedziny, poniżej przedstawiamy zobrazowany wkład w odpowiednie kategorie.

Masaż
0%
Konsultacje
0%
Dieta
0%
Trenning
0%
Pomożemy Ci w realizacji Twojego celu!
66-530 Drezdenko
Wspólna 2
Woj. Lubuskie
Pn-Pt: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00
Niedziela: Indywidualnie
Joanna: 693 488 142
Mariusz: 697 650 575
odwrot@gmail.com