ul. Wspólna 2, 66-530 Drezdenko
693 488 142

Konsultacje

Konsultacje

Masz problemy z nadwagą, kondycją fizyczną lub zdrowiem, chcesz to zmienić, ale nie masz czasu zgłosić się do trenera? Pomogą ci nasze konsultacje online. Nasz trening jest dobierany indywidualnie do potrzeb klientów, co pozwala na otrzymanie zamierzonych efektów treningu w krótkim czasie.

Aby umówić się na konsultacje, skontaktuj się z nami. Prześlemy ci kwestionariusz, który po wypełnieniu odeślij do nas. Następnie zapłać umówiona kwotę za usługę, a my prześlemy ci plan treningowy, który jest gotowy do wykonywania. W skład treningu wchodzą pisemne instrukcje dobrane do twoich indywidualnych potrzeb oraz film instruktażowy.

Nasz trening jest dobierany indywidualnie do potrzeb klientów, co pozwala na otrzymanie zamierzonych efektów treningu w krótkim czasie.

Nasze konsultacje online są prowadzone przez profesjonalnych trenerów, którzy mają wykształcenie dietetyczne. Nasz trening pomoże ci pozbyć się nie tylko problemów z nadwagą i kondycją fizyczną, ale też poprawi twoje ogólne samopoczucie. Odmień swoje życie dzięki konsultacjom online naszego klubu FitnessSportDrezdenko już dziś.

Oferujemy

  • Trening na 1 miesiąc
  • Mowywacje i kontrolę postępów
  • Film instruktażowy
  • Stały kontakt telefoniczny oraz e-mail
Dowiedz się więcej o naszej ofercie cenowej
Pomożemy Ci w realizacji Twojego celu!
66-530 Drezdenko
Wspólna 2
Woj. Lubuskie
Pn-Pt: 9:00 – 18:00
Sobota: 11:00 – 17:00
Niedziela: Indywidualnie
Joanna: 693 488 142
Mariusz: 697 650 575
INFO@FITNESSSPORTDREZDENKO.PL